LGS Çalışmalarımız

1- ÖĞRENCİNİN ZEKA ALANININ BİLİNMESİ

Öncelikle bize başvuran adayın doğuştan getirdiği zeka alanlarını ayrıntılı zihin haritamız vasıtasıyla tesbit etmek ile işe başlarız.

2- DOĞRU HEDEF

Doğru bir çalışma, doğru bir hedef ve doğru bir program ile olur.

3- DOĞRU PROGRAM

Haftalık artış oranlarımız öğrencinin çalışabileceği maksimum ders çalışma saatine göre değişkenlik gösterir. Burada paylaşmadığımız Kendi Geliştirdiğimiz Özel Programımızla Öğrencilerimizi LGS 42 netten 90 nete ulaştırdık. FULL Nete Ulaştırdık.

4-LGS SINAVINDA SORU BİLEN YAYINLARDAN ÇALIŞMA

Program yapıldıktan sonra, programda çalışılan derslerin hangi kitaplardan çalışılacağı, hangi konu anlatım videoları izleneceği ve çözülecek soruların hangi soru bankasından çözüleceği konusu gelir ki Bence En doğru Matematik Soru Bankası Piyasada en çok satan Matematik Soru Bankası değildir: Tercih edilmesi gereken En doğru Yayın Örneğin Matematik, Fen ya da Türkçe kitapları LGS sınavında en çok soru bilebilen yayınlardan olmalıdır.

5- GÜNLÜK ANLIK TAKİP

Öğrenci ders çalışmaya başladığında her an takıldığı bir noktada size ulaşmak ister, Sorduğu soruya alacağı cevap ile mutlu olur ve çalışmasına devam eder. Öğrencisine günlük ve anlık dönüt veremeyecek kadar fazla öğrenci alan koçlar. Öğrencilerinize iyilik yapmıyorsunuz.

6- PSİKOLOJİ BİLİMİ VE MOTİVASYON

Eşim ve Ben Türkiye’nin İlk Öğrenci Koçlarından olduğumuz için psikoloji eğitimini, Koçluk eğitimi ile birlikte aldık. Evet psikolog değiliz ama öğrenci psikolojisi ile ilgili hala eğitimler alıyor, Hala ayda 4-5 kitap okuyoruz. Buda öğrenciyi daha iyi tanımamıza ve onu daha yükseklere taşımamıza sebep oluyor.

Sloganımız Biz Bir Aileyiz

İyi zamanlarda olduğu gibi zor zamanlarda da hemen arayıp bilgi alacağı. Netleri artmadığı ya da Okul notları düşük geldiğinde onun en yakınında olup ona en doğru yönlendirmeleri yapacak ağlayacak bir omuz aradığında ona anne şefkati verebilecek, Bir babanın tatlı sert disiplinini hissettirecek bir yakınlık içerisindeyiz. Biz bir Aileyiz.

İletişim

0 543 817 34 35

info@hekimonlinekoc.com

Eğitim görmüş halkı bir yöne sevk etmek kolay, sürüklemek güçtür; idare etmek kolay, köleleştirmek imkânsızdır.

Montaigne