S.S.S. 

Öğrenci koçluğu sistemimizle ilgili bizlere sıkça sorulan soruları sizler için derledik;

Merak Ettiğiniz 
Sorular ve Cevapları

1Verdiğiniz Hizmet Yasal mı?

Kurumumuz Gökhan HEKİMOĞLU'na aittir ve her şey yasal prosedürlere uygun olarak yapılır. Verdiğimiz her hizmet faturalandırılır ve size mail olarak gönderilir. Her ne kadar piyasadaki diğer kurumlar bu konuya çok önem vermeyip fatura kesmemek için çeşitli yollar arasalar da biz bu konuda çok hassasız. Bizimle çalışmaya başladığınız andan itibaren her şeyi olması gerektiği gibi yürütüyoruz.

2Koçluktan kimler faydalanabilir?

Öğrenci koçluğu hizmetimizden LGS, TYT-AYT, KPSS, DGS ve YDS sınavlarına hazırlanan herkes yararlanabilir. Ayrıca öğrencilerin içinde bulunduğumuz yılda sınava girmelerine de gerek yoktur. Mesela TYT-AYT için ara sınıflardan okuyan 9,10 ve 11. sınıf öğrencilerimiz; LGS için de 6 ve 7. sınıf öğrencileri de hizmetimizden yararlanabilir. Ayrıca ilköğretim 2,3,4,5 öğrencileride ders başarısını artırma özel okul ve bursluluk sınavlarına hazırlanmak için koçluk hizmetlerimizden faydalanabilir.

3Mezunum, yine de koçluktan faydalanabilir miyim?

Tabii ki, ister liseden yeni mezun olmuş olun ister 42 yaşında yeniden üniversite okumaya karar vermiş olun hiç fark etmez. Önemli olan bu yola çıkmış olmanız ve bu yolda emek vermeye çalışan herkese kapımız sonuna kadar açık. Önemli olan ne kadar sene kaybettiğiniz değil, hayallerinize ne kadar ulaşmak istediğiniz! Öğrenci koçluğu hizmetimizle her an yanınızda olmaya çalışıyoruz.

4Koçluğu Ne zaman alabilirim?

Siz ne zaman isterseniz! Öğrenci koçluğu hizmetimize istediğiniz an bize mail üzerinden başvuru yaparak kayıt olabilirsiniz. İster yazın ister sene ortası olsun kontenjanımız olduğu sürece sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarız.

Zaman Kaybetmeyin!

Fakat takdir edersiniz ki bizimle çalışmaya ne kadar erken başlarsanız sizleri o kadar hızlı tanıyıp sınava yönelik ders çalışma temposuna o kadar kısa sürede girmiş olursunuz. O yüzden sizlere tavsiyemiz, ertelemek yerine şimdi harekete geçin!

5Koçluktan ne kadar süre faydalanabilirim?

Bu da çoğunlukla size bağlı. Öğrenci koçluğu hizmetimiz aylık periyotlar halinde olduğu için 1 ay aldıktan sonra dilerseniz diğer ay bırakabiliyorsunuz. Bazı durumlarda ise eğer size faydalı olamadığımızı hisseder ve çalışma temponuzu beğenmezsek diğer ay siz yenilemek isteseniz bile maalesef yenilemenizi gerçekleştirmiyoruz. Fakat uyum içinde çalıştığımız ve siz elinizden geleni yaptığınız sürece siz de isterseniz sınava kadar olan süreci beraber geçirmekten mutluluk duyarız!

6Nerede yaşadığımın bir önemi var mı?

Hayır yok. Koçluğu online bir şekilde sizlerle telefonda konuşarak yaptığımız için internet bağlantısı ve aramalara cevap verebildiğiniz bir telefon sizin için yeterli olacaktır.

İletişim

0 543 817 34 35

info@hekimonlinekoc.com

Eğitim görmüş halkı bir yöne sevk etmek kolay, sürüklemek güçtür; idare etmek kolay, köleleştirmek imkânsızdır.

Montaigne