TYT – AYT

Çalışmalarımız

1- ÖĞRENCİNİN ZEKA ALANININ BİLİNMESİ

Öncelikle bize başvuran adayın seçtiği alan ile doğuştan getirdiği zekâ alanları arasında fark olup olmadığını tespit etmekle işe başlarız.

2- DOĞRU HEDEF

Doğru bir çalışma, doğru bir hedef ve doğru bir program ile olur.

3- DOĞRU PROGRAM

Haftalık artış oranlarımız öğrencinin çalışabileceği maksimum ders çalışma saatine göre değişkenlik gösterir. Burada paylaşmadığımız Kendi Geliştirdiğimiz Özel Programımızla Öğrencilerimizi TYT 45 netlerden 110’a AYT 22 Netten 72 nete ulaştırdık.

4- YKS SINAVINDA SORU BİLEN YAYINLARDAN ÇALIŞMA

Program yapıldıktan sonra, programda çalışılan derslerin hangi kitaplardan çalışılacağı, hangi konu anlatım videoları izleneceği ve çözülecek soruların hangi soru bankasından çözüleceği konusu gelir ki Bence En doğru Matematik Soru Bankası Piyasada en çok satan Matematik Soru Bankası değildir: Tercih edilmesi gereken En doğru Yayın Örneğin Matematik, Fizik ya da Türkçe kitapları YKS sınavında en çok soru bilebilen yayınlardan olmalıdır. Bu konunun önemine binaen piyasanın bütün kitaplarını araştıran 3 yayınevinden bilgi alarak öğrencilerimize kitap tavsiyelerinde bulunmaktayız.

5- GÜNLÜK ANLIK TAKİP

Öğrenci ders çalışmaya başladığında her an takıldığı bir noktada size ulaşmak ister, Sorduğu soruya alacağı cevap ile mutlu olur ve çalışmasına devam eder. Öğrencisine günlük ve anlık dönüt veremeyecek kadar fazla öğrenci alan koçlar. Öğrencilerinize iyilik yapmıyorsunuz.

6- PSİKOLOJİ BİLİMİ VE MOTİVASYON

Eşim ve Ben Türkiye’nin İlk Öğrenci Koçlarından olduğumuz için psikoloji eğitimini, Koçluk eğitimi ile birlikte aldık. Evet psikolog değiliz ama öğrenci psikolojisi ile ilgili hala eğitimler alıyor, Hala ayda 4-5 kitap okuyoruz. Buda öğrenciyi daha iyi tanımamıza ve onu daha yükseklere taşımamıza sebep oluyor.

Sloganımız Biz Bir

İyi zamanlarda olduğu gibi zor zamanlarda da hemen arayıp bilgi alacağı. Netleri artmadığı ya da Okul notları düşük geldiğinde onun en yakınında olup ona en doğru yönlendirmeleri yapacak ağlayacak bir omuz aradığında ona anne şefkati verebilecek, Bir babanın tatlı sert disiplinini hissettirecek bir yakınlık içerisindeyiz. Biz bir Aileyiz.

İletişim

0 543 817 34 35

info@hekimonlinekoc.com

Eğitim görmüş halkı bir yöne sevk etmek kolay, sürüklemek güçtür; idare etmek kolay, köleleştirmek imkânsızdır.

Montaigne
Hemen Ara
Hemen Destek Alın