Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Sınav döneminde her an ulaşabileceğiniz ve rahat rahat stresinizi atıp içinizi dökebileceğiniz bu ekip, geleceğe adım atmanızda daima yanınızda olmaya çalışacak. Birlikte sınav ve gelecek kaygısını yenmeye çalışıp, edindiğimiz tecrübeler ve hocalarımızdan öğrendiklerimizi sizlere aktararak bu dönemi sağlıklı bir şekilde yönetmeye çalışacağız.

Kimlere Koçluk Yaptık?

62

Sayısal
Öğrencisi

45

Eşit Ağırlık
Öğrencisi

21

Sözel
Öğrencisi

47

Ara Sınıflar
(9,10,11)

80

LGS
Öğrencisi

95

KPSS
Öğrencisi

Başarı Oranlarımız

Hakkımızda Yorumlar

 • Ders çalışmayı seviyordum ama bir türlü nasıl çalışacağımı ve nasıl verimli olacağını çözemiyordum. Koçluk desteği sayesinde daha düzenli daha verimli ve daha istikrarlı bir şekilde çalışıyorum. Eskiden hep çalıştığımı zannederdim ama aslında çalışmıyormuşum. Bu yüzden çok büyük faydasını gördüm. Nasıl bir yol izlemem gerektiğini öğrendim.
  Sıla Özkardeş
 • Merhabalar, kızımın mezun yılında Online Koçlukla tanıştık. Kızımın bu yıl ders çalışma sisteminden oldukça memnunum. Tabii ki bu durumda Gökhan beyin de etkisi göz ardı edilemez? Keşke geçen sene tanışsaydık desem de geç olsun güç olmasın diyor bu yılın neticesini heyecanla bekliyoruz. Buradan da Gökhan beye çok teşekkür ediyoruz☺☺
  Yusuf Şimşek
 • Koçluğa başlayalı bir ay oldu. Çok stres içindeydim ve ne yapacağımı hangi konumda olduğumu bilmiyordum. Yani her şey askıda kalıyordu. Ama hekim koç'u tanıyınca daha çok çalıştığımın ve doğru yolda olduğumun farkına vardım. İyiki varsın Hekim Koç
  Gizem Şahin
 • Merhaba, ben Ayşe. Gökhan hocanın bu yıl mezun olan öğrencilerindenim. Sınav yılı birçoğumuz için çok zor geçen bir dönem. Bol kaygılı, bol stresli geçen bu sürecin sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için her öğrenci motivasyona ihtiyaç duyar. Benim için de öyleydi. Her şeyin kontrollü bir şekilde ilerlemesi motivasyon açısından çok önemli tabi ki. Bunun için de bir plana ihtiyacımız var. Gökhan hocayla birlikte hazırladığımız program bu yıl bana çok yardımcı oldu. Her güne bir ders koyarak ve bu programı her hafta yenileyerek konularımı düzenli bir şekilde tamamladım. Ders programımız kadar önemli olan bir konu daha var bizim için: doğru yayını kullanmak. Dışarıda çok fazla yayın var ve tercih yapmakta zorlanıyoruz, kafamız karışıyor. Gökhan hoca bana uygun yayınları kullanmam açısından yardımcı oldu. Her şeyden daha önemlisi bu süreçte yanımda olduğunu hissettirerek moralimin ve motivasyonumun düşmesini engelledi. Bana çok destek oldu ve yol gösterdi. Bence en çok ihtiyacımız olan da bu.
  Ayşe C.
İletişim

0 543 817 34 35

info@hekimonlinekoc.com

Eğitim görmüş halkı bir yöne sevk etmek kolay, sürüklemek güçtür; idare etmek kolay, köleleştirmek imkânsızdır.

Montaigne